Obavijesti za kraj školske godine 2016./2017.

Autor: Administrator , 9. 6. 2017.

U srijedu 14. lipnja 2017. zadnji je nastavni dan u ovoj školskoj godini. Tim povodom obavještavamo Vas o sljedećem:

U ponedjeljak, utorak i srijedu 12., 13. i  14. lipnja 2017. nastavni sati trajti će 35 minuta. Prijepodnevna smjena (neparni) počinje s radom u 8,00 sati, a poslijepodnevna (parni) u 13,00 sati.

Molimo sve učenike i zaposlenike da vrate posuđene knjige iz školske knjižnice.

Naglašavamo da je prijeko potrebno podmiriti sva novčana dugovanja prema školi (mliječna kuhinja, fotografije i dr.)

Zadnji nastavni dan potrebno je vratiti ključeve od garderobnih ormarića svojim razrednicima. Tko je izgubio ključ obavezan je u tajništvu škole uplatiti 30 kn kako bi se izradio novi ključ.

Temeljem Zakona o osnovnom školstvu za učenike koji imaju najviše dvije negativne ocjene organizirati će se dopunski rad (produžena nastava). Dopunski rad biti će organiziran 19., 20., 21., 23. i 26. lipnja 2017. Detaljan raspored dopunskog rada biti će na internetskoj stranici i vratima škole 16. lipnja 2017.

Učenici koji ne zadovolje na dopunskom radu biti će upućeni na polaganje popravnog ispita koji će se održati u ponedjeljak i utorak 21. i 22. kolovoza 2017. Detaljan raspored održavanja popravnih ispita biti će na stranici škole i vratima škole 27. lipnja 2017.

Raspodjela svjedodžbi za učenike 1.-7.r. bit će u petak 30. lipnja 2017. Neparna smjena (1.abc, 3.abc, 5.abc, 7.abcd) u 9,00 sati, a parna smjena (2.abc, 4.abc, 6.abc) u 9,30 sati.

Učenici 8. razreda i njihovi roditelji trebaju doći u ponedjeljak 10. srpnja 2017. u 18,00 sati po svjedodžbe i prijavnice za srednju školu. Obavezan je dolazak roditelja i učenika koji trebaju potpisati prijavnice koje će zatim odnijeti u srednju školu. Prijava u srednjoškolske programe započet će u ponedjeljak 26. lipnja 2017. godine na internetskoj stranici Upisi.hr.

Oproštaj s učenicima 8. razreda biti će u srijedu 14. lipnja 2017. godine. Program počinje u 15,00 sati i završiva oko 17,00 sati. Taj dan će učenici 6. i 8.r. imati nešto izmijenjen raspored sati koji je objavljen od "više". Ostali učenici imaju redoviti raspored.

Zadnji nastavni dan u srijedu 14. lipnja 2017., u dogovoru sa svojim razrednicima, učenici su obavezni vratiti udžbenike dobivene na početku školske godine. Potrebno je vratiti sve udžbenike i  multimedijske materijale (CD i sl.). Razrednici će sakupiti i provjeriti sakupljene udžbenike. Podsjećamo da su roditelji na početku školske godine prilikom preuzimanja udžbenika se svojim potpisom obvezali da će vratiti sve udžbenike u što boljem stanju. Poradi toga svaki udžbenik ili multimedijski materijal koji je učenik izgubio ili je uništen roditelj je obavezan kupiti i donijeti u školu.  Ovo se ne odnosi na radne bilježnice i radne udžbenike.

U srijedu 28. lipnja 2017. učenicima će biti podijeljeni rabljeni udžbenici za iduću školsku godinu. Sadašnja neparna smjena učenici 3., 5. i 7.r. u 9,00 sati, a sadašnja parna smjena učenici 2., 4. i 6. r. u 10,00 sati. Budući učenici prvih razreda će svoje udžbenike dobiti na upisu u prvi razred u ponedjeljak i utorak 19. i 20. lipnja 2017. Udžbenike za učenika može preuzeti sam učenik ili roditelj uz potpis. Radne bilježnice i radne udžbenike će roditelji sami kupiti prema popisu koji će dobiti od svojih razrednika. Grad će financirati radne bilježnice i radne udžbenike samo za učenike koji su korisnici pomoći Centra za socijalnu skrb. Za generaciju budućih 6. i 8. razreda (znači sadašnji 5. i 7. razredi) koja je znatno brojnija u odnosu na sadašnju generaciju 6. i 8. razreda grad će također osigurati besplatne rabljene (ili možda nove) udžbenike. Čekamo da dobijemo obavijest kada će to biti ali najkasnije do početka nove školske godine. Napravit će se ukupan abecedni popis budućih učenika 6. i 8. razreda te će učenici koji su pri kraju abecednog popisa pričekati svoje udžbenike od Grada.

Učenici koji planiraju preseljenje iz naše škole tijekom ljetnih praznika ne trebaju uzimati udžbenike, a trebali bi se što prije javiti u buduće škole kako bi se dogovorili oko udžbenika.

Nova nastavna godina 2017./2018. počinje u ponedjeljak 4. rujna 2017. godine. Neparna smjena ujutro (1.abc, 3.abc, 5.abc, 7.abc) u 8,00 sati, a parna  (2.abc, 4.abc, 6.abc, 8.abcd) poslije podne u 14,00 sati. Dodatne obavijesti i raspored sati biti će krajem kolovoza na internetskoj stranici i vratima škole.

Molimo sve učenike da zadrže primjereno ponašanje do kraja školske godine. Naglašavamo da ćemo o svakom neprimjerenom ponašanju obavijestiti roditelje i ostale institucije prema potrebi.

Svim učenicima i djelatnicima želimo uspješan završetak nastavne godine, te da ugodno provedu ljetne praznike.

Priloženi dokumenti:
RASPORED_ZA_SRIJEDU_14_6_2017.docx (12.52 KB)