Radovi naših učenika u Muzeju likovnih umjetnosi Osijek

Autor: Administrator , 24. 3. 2018.

U ponedjeljak, 26. ožujka u 18.00 sati u Muzeju likovnih umjetnosti u Osijeku, održati će se otvaranje izložbe učeničkih radova osječkih osnovnih škola. Sa svojim radovima sudjeluju OŠ Antuna  Mihanovića, OŠ Frana  Krste Frankopana, OŠ Franje Krežme, OŠ  Jagode  Truhelke, OŠ Josipovac, OŠ Svete Ane, OŠ  Višnjevac i OŠ Vladimira  Becića. Na izložbi će biti predstavljeni radovi na temu portreta. Ponosni smo jer je na izložbi i velik broj  likovnih radova učenika naše škole. Višestruki je značaj ove izložbe. Predstavit će se rezultati onoga što su djeca napravila pod mentorstvom svojih učitelja. Vidjet ćemo koja su znanja i vještine usvojili. Naglasit ćemo da je i ovaj oblik odgoja i obrazovanja učenika velik i značajan.  Izložba se po priv puta održava u ovakvom obliku zahvaljujući podršci djelatnika i ravnateljice Muzeja likovnih umjetnosti i naravno, našeg osnivača, Grada Osijeka. Nadamo  da  će se likovni radovi učenika osnovnih škola i ubuduće imati svoje mjesto u programu gradskih muzeja. Pozivamo  sve učenike, roditelje i učitelje  da posjete izložbu  i Muzej likovnih  umjetnosti u Osijeku. Izložba će biti dostupna za javnost sve do svibnja 2018. Na izložbi  ćete moći vidjeti skupne radove učenika 6.a i 7.a razreda te radovi koje su izradili: Lana Lizak (5.b), Katja Pivac (5.b), Leon Jurić  (5.b), Lorena Tot (5.a), Nika Ilin (5.b), Karlo Sebenji (5.b), Mia Radanović (5.c), Martina Paunović (5.a), Rene Rusić (5.a), Marcus Macdonald (5.a), Nika Budimir (5.a), Laura Habuda (5.a), Marija Žagar (5.c), Mirijam Crnoja (6.c), Petra Liović (6.a), Nikolina Adžić (6.b), Marta Novoselić (6.a), Mia Božičević (6.a), Petra Liović (6.a), Lea Brljačić (6.b), Darija Krpan (6.c),  Tena Mlinarić (7.a),Marija Katalin (7.a), Mia Macan (7.a), Luka Varga (7.a), Luka Škorvaga, (7.a), Tena Mlinarić (7.a) , Petra Bradarić (7.a), Borna Štivić (7.a), Lara Mazur (7.a), Lucija Lepen (7.a), Ana Pivac (7.a), Ena Sebenji (7.a),  Matej Srnka (7.a), Ivano – Lukas Šelmić (7.a) i Marija Špoljarić (7.a), Lucija Zatko (8.a) i Mateo Dokletal (8.c). Pod "više" pogledajte katalog izložbe i pozivnicu.

Priloženi dokumenti:
MLU_katalog.pdf (2.49 MB)