Božićna priredba

Autor: Administrator , 22. 12. 2019.

Već tradicionalno u našoj školi organiziramo božićnu priredbu kojom želimo razveseliti naše učenike, roditelje i ostale goste te im približiti radost i ljepotu nadolazećih blagdana. Ove godine priredba je održana 19.12.2019. Učenici su zajedno sa svojim učiteljicama razredne i predmetne nastave vrijedno pripremali šarolik program bogat božićnim pjesmama, plesom  recitacijom i glumom. U ispunjenom holu škole na priredbi su, uz roditelje i braću učenika bili i nastavnici te ostali djelatnici.

Ovogodišnja božićna priredba započela je stihovima pjesme ''Bijeli Osijek'' koju nam je izveo naš veliki zbor. Red pjesme, plesa, igrokaza i recitacije bio je odlična kombinacija za dobru zabavu. Nezaboravnu božićnu priču o drvenom Orašaru koji se pretvara u pravog mladića i djevojci Klari koja zajedno s njim odlazi u svijet Šećerne vile dočarala nam je naša dramska skupina. Program se nastavio u veselom tonu uz pjesmu i ples.

Na samom kraju publika je gromoglasnim pljeskom nagradila sve sudionike. Izvođači su dočarali radost Božića, unijeli svjetlost u naša srca te pokazali da su povezanost i ljubav najvažniji pokloni koje svojim bližnjima ne trebamo darivati samo u vrijeme Božića, već svaki dan.

Ovom prilikom zahvaljujem se svim učenicima i djelatnicima koji su pomogli u realizaciji priredbe te Vam želim sretan Božić i uspješniju Novu godinu.

Izvijestila: Ana Zidar, knjižničarka

« Ožujak 2024 »