Rezultati odabira agencije za ekskurziju temeljem javnog poziva

Autor: Administrator , 31. 1. 2020.

U srijedu 29. siječnja 2020. godine održan je sastanak  Povjerenstva za odabir najpovoljnije ponude za ekskurziju šestih razreda na Krk. Povjerenstvo u sastavu: ravnatelj Dane Končar, razrednici Orijana Juretić Bandić (6.a), Nikolina Jakić (6.b), Silvija Vukašinović (6.c), roditelji Maja Plazonić (6.a),  Tomislav Širić (6.b), Martina Ferger Dragušica (6.c) te učenici Marko Bošnjak (6.a), Lara Dragović (6.b) i Gregor Đuras (6.c) obavilo je javno otvaranje  pristiglih ponuda. Nakon provedene analize ponuda, jednoglasno je izabrana ponuda putničke agencije Orion Tours  d.o.o. jer je u potpunosti ispunjavala tražene uvjete u javnom pozivu. Zahvaljujemo agencijama Astralis travel d.o.o., Brod Tours, Mare Panonium tours d.o.o. te VB tours d.o.o. na suradnji i pozivamo ih na sudjelovanje u organizaciji budućih školskih ekskurzija.