Bio nam je Lino

Autor: Administrator , 14. 3. 2014.

Glazba i sport ujedinili su sve učitelje, učenike i roditelje.  Pokazali smo da možemo biti kreativni, vrijedni, ali i odgovorni i uzorni. Veliko hvala svim učiteljima, učenicima, razrednicima, mamama i svima ostalima koji su dali svoj doprinos da ovaj Lino bude ovako uspješan i zabavan. Za svoje pripreme dobili smo najviše ocjene od organizatora Podravke, Sportskih novosti i T portala. Dvadeset i šest originalnih i kreativnih navijačkih skupina bodrilo je svoje natjecatelje od prve do posljednje minute. Voditeljica projekta gospođa Jadranka Lakuš bila je na velikim mukama kako odabrati najbolju skupinu, najbolji plakat, najbolje navijače jer je u dvorani bilo dvadeset i šet najboljih! Ali kako pravila projekta nalažu ipak su odabrani i dodatno nagrađeni: 1.a i učiteljica Mirjana Marinčić, 1.c i učiteljica Jasna Dorić te 6.a i razrednica Tanja Šustić. Čestitke odabranima! Odličan zabavni program priredili su nam veliki zbor, plesna skupina 5. i 7.r, plesna skupina 6.a razreda, ritmička skupina mlađih učenica, plesni par, te plesna skupina 8. razreda. Himnu Lino Višebojac uz gromoglasno  pjevanje svih učenika škole pokazale su nam učenice i na znakovnom jeziku. Učenike su uvježbali Alma Mance, Slavica Tubak, Vesna Klir i Marija Klapka. Najbolji literarni rad na temu „Svijet po mom“ pročitao je Florijan Hajba (7.a). Počasni gosti škole bili su dogradonačelnik Denis Ambroš, Davor Brust (voditelj odsjeka za školstvo pri gradu), Miro Ivković (predsjednik mjesnog odbora Višnjevac), a sportski gosti naši dragi nogometaši iz NK Osijek Karlo Lulić, Filip Malenica i Ivo Smoje. Svi učenici su nagrađeni novim Lino proizvodom Lino Čokolino Fit . Cjelokupni prostor škole koji je bio  ispunjen likovnim i kreativnim radovima učenika uredila je učiteljica Silvija Vukašinović. Lica naših natjecatelja s tijelom simpatičnog Line u jedno je spojila učiteljica informatike Tamara Lajoš. Za sami sportski dio bili su zaduženi naši učitelji tjelesnog Branko Hannich i Veljko Benčić. Svi naši sportaši borili su se žestoko ali je vladao fair play. Najviše sportskog uspjeha postigli su Ivana Dragić (5.b) i Petar Grgić (8.d). Pozvani su na završnicu Line Višebojca koja će biti krajem svibnja 2014. u Novskoj. Naravno, kao i uvijek, mnogobrojne fotografije snimio je profesor Hrvoje Knežević, a možete ih pogledati na našoj Facebook stranici. Sutra u subotu pogledajte Sportske novosti gdje će izaći niz fotografija sa „našeg Line“,  a u nedjelju o nama će pisati Jutarnji list. I dalje pratite naše internetske i Facebook stranice gdje ćemo vas izvještavati o medijskoj popraćenosti Line Višebojca u Višnjevcu i daljnjim događajima.

Lino u našoj školi na T portalu.