Iva Komar - dječja gradonačelnica!

Autor: Administrator , 21. 1. 2015.

Njezino je ime Iva Komar i učenica je 5.a razreda. No, osim što je odlična učenica koja voli matematiku i engleski, ona se bavi i plivanjem, a od nedavno je počela osvajati i svoje prve medalje. Ova je svestrana djevojčica, u subotu 17.01.2015. na sjednici Dječjeg gradskog vijeća, izabrana s natpolovičnom većinom za Dječju gradonačelnicu grada Osijeka. Kada smo saznali ovu vijest, osim što smo se svi u školi obradovali,  obavijestili smo i njezinu učiteljicu od 1.-4. razreda, Vesnu Ćosić, koja je vrlo razdragano i sretno komentirala kako je Iva oduvijek bila odlučna i hrabra i sigurna je da će Iva jako dobro obavljati svoju novu dužnost. Ni sama Iva nije krila sreću, vrlo nam je uzbuđeno prepričavala kako je sve izgledao njezin izbor i sto je sve morala raditi kako bi dokazala da je upravo ona najbolja osoba za ovu funkciju. Knjiznica je odjednom postala bučno i premalo mjesto za sve koji su je htjeli zagrliti i čestitati joj. Iva je svjesna koliko je to velika stvar, a uspjeh je još slađi kad zna koliku podršku ima od prijatelja, učitelja, ravnatelja... cijele škole. Vrlo smo ponosni na našu Ivu, te njoj, ali i ostalim članovima Dječjeg gradskog vijeća želimo puno sloge i uspjeha u radu!

Pogledajte članak u Glasu Slavonije.

Izvijestila Marija Klapka, voditeljica Vijeća učenika

« Ožujak 2024 »