Valentinovo priredba

Autor: Administrator , 14. 2. 2015.

U petak navečer (13.2.2015.) održana je priredba kojom smo obilježili Valentinovo. Mnogobrojni učenici naše škole pokazali su svoje talente u pjevanju, sviranju, plesu, ritmici, i glumi. Ruben, Benjamin i Tirsa Habuda, Anđa Mamić, Ana Pivac, Ivana Klarić, Ivona Širić, Marija Špoljarić, Nika Kolesarić, Dora Klaić, Jessica Varga, Marco Andrea Contini, Lucija Kelava Mihajlović, Dora Vrbanac, Marko Husar, dramska skupina 1.b i 2.b, glumci 5. i 6. razreda, ritmička skupina 3.a, veliki i mali zbor, orkestar, plesna skupina učenica 7.r., te učenici gosti Bruno Toth i Hanna Kovačević stvorili su pravo ozračje ljubavi ovo Valentinovo. Kroz priredbu su nas vodili Gabrijela Stipić i Branimir Stanković. Naše raznovrsne talente u jednu priredbu spojili naši učitelji Marija Klapka, Alma Mance, Ljerka Vulić, Vesna Klir, Silvija Vukašinović, Senka Lončar, Željka Čokolić, Dunja Ham i Danijel Slobođanac. Pogledajte naš foto album na Facebook stranici.