Tjedan darovitih

Autor: Administrator , 1. 4. 2015.

Dan darovitih učenika, 21. ožujka 2015, obilježen je i ove godine u našoj školi. Kroz tjedan od 18. do 25. ožujka, učenici su pod mentorstvom svojih nastavnika vodili redovite školske sate; podučavali zajedno sa svojim nastavnicima novo gradivo, pokazali dodatne sadržaje vezane uz školsko gradivo ili prikazali neke svoje posebne interese i talente, kvalitetne sadržaje kojim se bave u svoje slobodno vrijeme. Okušali su se kao predavači u svojim odjelima ili ohrabrili podučavati mlađe. Ove godine ispričali su nam zašto vole matematiku, što je to fizika, naučili su nas nešto novo o racionalnim i decimalnim brojevima, ionima, pomrčini Sunca, biološkoj i kemijskoj osnovi smijeha, SAD-u, komunikaciji, grčkoj mitologiji, dinosaurima, tehničkim tvorevinama, kulturi drugih naroda, crtanju, znakovnom jeziku, vještinama prve pomoći. Pokazali su nam svoje vještine u gimnastici, nogometu, pružili nam priliku da uživamo u glazbi, glumi, priredili nam izložbu svojih likovnih radova. Čitali su i interpretirali književna djela, učili nas engleskom i njemačkom jeziku, potaknuli da „mozgamo“. Svojim sudjelovanjem Dan darovitih učenika obilježili su naši učenici: Dario Adamović, Ivor Begović, Ines Bojanić, Klaudija Boris, Patricija Boris, Marin Brdarić, Lea Brljačić, Viktoria Butko, Maria Burić, Fran Cerovski, Ana Ćurić, Andrej Damašek, Lucija Dujmović, Gregor Đuras, Sven Eleš, Karla Erdelji, Iva Ević, Filip Filipov, Dora Filipov, Tirsa Habuda, Ruben Habuda, Florijan Hajba, Karla Hornung, Marko Husar, Nika Kolesarić, Iva Komar, Doroteja Krajnović, Filip Kramar, Aurora Kujavec, Petra Lugarić, Anđa Mamić, Mia Macan, Petar Milković, Leonarda Mitrović, Gloria Opačić, Ivo Pavić, Rafaela Perić, Tomislav Plaščak, Lara Prka, Marko Primorac, Dunja Primožić, Marko Punčec, Marin Rašić, Lucija Roguljić, Marija Salaj, Ena Sebenji, Borna Sudar, Lea Sudar, Gabriela Stipić, Zrinka Svoren, Leon Šimić, Mario Šimić, Ivona Širić, Ivano Lukas Šelmić, Tea Škomrlj, Antonio Škrinjar, Tamara Špoljarić, Ena Valenta, Lea Vrbanić, Nera Vulić, Lucija Zatko, Marija Žagar. Zahvaljujemo se svima koji su sudjelovali.

Fotografije pogledajte na našoj Facebook stranici.