Valentinovo - priredba

Autor: Administrator , 16. 2. 2017.

U povodu obilježavanja Valentinova u utorak, 14. veljače u 18 sati, u našoj dvorani je organizirana romantična priredba za učenike, roditelje i prijatelje škole. Kroz najljepše ljubavne pjesme, ples te romantične zvukove klavira, violine, flaute, gitare učenici su istaknuli važnost ovog posebnog dana za sve zaljubljene. Učenici Ozana Filipović, Marija Žagar, Marin Bulić, Lea Brčić, Mia Božičević, Leonarda Mihaljević, Ana Sili, Ivano Schneider, Paula Milković, Filip Baronjek, Dora Klaić, Ivan Paunović, Lucija Kelava Mihajlović, gosti Ivan Bulić i Bruno Toth, mali i veliki zbor, ritmička skupina 1.a, glumačka skupina 2.a, učenici koji pohađaju hrvatski znakovni jezik, predstavili su svoj rad u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Zahvaljujemo na dolasku plesnom studiju Shine i plesnom klubu Bolero iz Osijeka. Program su vodili naši osmaši Matea Murković (8.c) i Marko Špoljarić (8.b). Ova priredba ne bi tako lijepo prošla bez velikog truda svih učenika koji su sudjelovali u programu i njegovoj realizaciji, nastupa naših prekrasnih zborova koje je uvježbala nastavnica glazbene kulture Alma Mance, bez pjesme na hrvatskom znakovnom jeziku pod vodstvom nastavnice Vesne Klir,  bez plesne točke koju su pripremili učenici 1.a razreda s učiteljicom Željkom Čokolić, bez igrokaza 2.a razreda kojeg je uvježbala učiteljica Nataša Grgurić, bez pozornice koju je prekrasno ukrasila nastavnica Silvija Vukašinović, te knjižničarke Marine Tojčić koja je pomogla u organizaciji priredbe. Publika je i ove godine uživala i pljeskom zdušno bodrila plesače, pjevače, svirače i glumce. Svima vama, zaljubljenima ili još ne, želimo da svaki dan, a ne samo Valentinovo, bude ispunjen ljubavlju bližnjih i dragih osoba.

Djelić ugođaja pogledajte na našoj Facebook stranici.

Fotografirao: Hrvoje Knežević, nastavnik

Izvijestila:  Marina Tojčić, knjižničarka