Sjajan uspjeh velikog zbora naše škole na Vedrofonu

Autor: Administrator , 31. 5. 2017.

U nedjelju 28. svibnja 2017. u nastavno - sportskoj dvorani OŠ Ivana Kukuljevića u Belišću održan je 4. Belišćanski dječji festival Vedrofon. Ove je godine sudjelovalo sedam zborova, a naša su školu predstavili članovi Velikog zbora u sastavu: Mia Božičević, Lea Brčić, Ana - Brigita Drmić, Mia Kebet, Iva Komar, Ana Mišev, Ena Petešić, Petra Liović, Sara Begović, Stela Bakić,Ivana Vileta, Lucija Tomas,Josipa Sudarić,Dora Blažeković,Leonarda Mihaljević,Ariana Mužar, Ana Plivelić, Lea Plivelić, Laura Murković, Lara Prka, Matea Murković, Matea Prka, Marin Rašić pjesmama Malo mira i Što će biti sutra, song iz poznatog mjuzikla Jalta,Jalta uz solističku pratnju našeg Marina Bulića, našeg slavuja i instrumentalnu pratnju na violinama Tirsa Habuda i Dora Klaić, na klaviru Ruben Habuda, na gitari Benjamin Habuda te izvedbu na znakovnom jeziku. Dobili smo drugu nagradu i gitaru, a svaki je sudionik dobio i Vedrofon majicu. Učenike su na festival vodile nastavnica glazbene kulture Alma Mance i knjižničarka Marina Tojčić. Djelić ugođaja s nastupa pogledajte na našoj Facebook stranici.

Izvijestila: Marina Tojčić, knjižničarka

« Ožujak 2024 »