Novogodišnja poruka: MLADI IMAJU BUDUĆNOST U OSIJEKU

Autor: Administrator , 18. 12. 2017.

Učenici oduševljeni predavanjem mladog poduzetnika Matiasa Kneževića iz Osijeka , jednog od osnivača tvtke PITAYA  Solutions, d.o.o. Osijek, te s  pozitivnim mislima  kreću u novu godinu: MLADI IMAJU BUDUĆNOST U OSIJEKU I SLAVONIJI!

Na poziv učenika  i nastavnice  Građanskog odgoja i obrazovanja u četvrtak je održano inspirativno predavanje osječkih inovatora učenicima 8.r. Tijekom usvajanja znanja i sadržaja u našem predmetu, među sedam dimenzija građanskog odgoja I obrazovanja, proučavamo gospodarsku i ekološku dimenziju. Učenici su saznali iz medija za mlade uspješne osječke poduzetnike, pa su ih željeli  uživo  upoznati, naučiti  iz prve ruke, kako se postaje poduzetnik i kako zaposliti naše mlade stručnjake pune modernih ideja i inovativnih tehnologija, a još k tome su i ekološki održive. Ova nova znanja pomogla su učenicima kod  upućivanja prijedloga  novih projekata  u Mjesnom odboru Višnjevac, jer su ovakve  inovacije neophodne za moderniju, ekološku i održivu školu  učenika  novog doba kao i za ljepši život u našoj zajednici. Zato su ovom predavanju bili prisutni  i  vijećnici MO Višnjevac.

Sijedeće školske godine učenici  IP GOO-a  8. razreda posjetiti će Poduzetnički inkubator Osijek u sklopu nastavka edukacije – Kako postati poduzetnik!

Izvijestila: Silvija Vukašinović,nastavnik- voditelj  IP GOO-a 8.r.

« Ožujak 2024 »