Najosmaši!

Autor: Administrator , 14. 3. 2018.

Danas smo održali izbore za „najosmaša“ u prostoru škole. Ovo je sedma školska godina u kojoj putem tajnog glasovanja učenika i učitelja odlučujemo o našem „najosmašu“. Najprije su u razrednim odjelima učenici predložili po pet svojih kandidata. Prema glasovima učenika u drugi krug glasanja ušli su: 8.a Iva Komar, Elena Milićević, Marin Rašić, Marino Sverić i Lucija Zatko;  8.b Maja Avdaković, Andrej Damašek, Martina Ivakić, Stjepan Koturić i Gloria Opačić; 8.c  Mateo Dokletak, Franjo Marković, Franciska Svalina, Antea Valenta i Vedran Vujić; 8.d Ana Bertok, Iva Jelošek, Dora Klaić, Leda Mlikota i Jakov Špoljarić. Svi oni će su se danas nalašli na glasačkim listićima. Za njih su glasali svi učenici i svi učitelji (članovi Razrednog vijeća 8.abc). Izborno povjerenstvo bilo je u sastavu  Martina Ćavar (8.a), Stjepan Udovičić (8.b), Lovro Šekerija (8.c) i Nika Bošnjak (8.d). Nakon izbora, izborno povjerenstvo je prebrojalo glasove i proglasilo „najosmaša“ za svaki razredni odjel. Naši najosmaši za ovu godinu su : Iva Komar (8.a), Stjepan Koturić (8.b), Vedran Vujić (8.c) i Leda Mlikota (8.d). Najosmaši će biti posebno nagrađen na kraju školske godine te će u posebnom izdanju Glasa Slavonije  „Osječki osmaši“ biti istaknuti kao najosmaši naše škole.

Čestitamo pobjednicima!

Zahvaljujemo našem izbornom povjerenstvu. Zahvaljujemo i svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali. Izbori su prošli u miru i demokratskom duhu. Prebrojavanje glasova i bodova po kriterijima bilo je pošteno i transparentno.

« Ožujak 2024 »