Nagrade najboljima!

Autor: Administrator , 13. 6. 2014.

Već više od deset godina redovito nagrađujemo naše učenike koji su postigli zapažene rezultate na natjecanjima u znanju i sportu. U srijedu 11. lipnja 2014. održana je dodjela priznanja i nagrada za ovu školsku godinu kako smo i najavili. Ove godine u sportu su se posebno istakle naše djevojke rukometašice i odbojkašice koje su se nakon prvog mjesta na gradskim natjecanjima plasirale na županijsko natjecanje i pod vodstvom svoga trenera Branka Hannicha obje ekipe osvojile srebro!. Osim sporta istakli bi i likovno stvaralaštvo pod vodstvom profesorice Silvije Vukašinović gdje smo sudjelovali u mnogobrojnim natječajima te su naši likovni radovi zapaženi čak i na svjetskoj smotri u Japanu. Među učenicima pojedincima svakako treba istaknuti  Bornu Sudara (7.a) koji je sudjelovao na ukupno tri županijska natjecanja iz kemije, matematike i fizike i Mateja Baltu (8.c) koja je također sudjelovao na tri županijska natjecanja iz biologije, matematike i geografije. Bravo dečki! Sve rezultate i nagrađene pogledajte pod više u prethodnoj obavijesti!

Još jednom čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na natjecanjima i pronijeli ime naše škole u gradu Osijeku, Osječko-baranjskoj županiji i Republici Hrvatskoj pa i u svijetu. Kako je bilo na dodjeli priznanja pogledajte na našoj Facebook stranici.

Učenici su nagrađeni poklon bonom za besplatnu pizzu u uglednoj osječkoj pizzeriji „La Rosa“ (ulica Martina Divalta 22, tel: 570-500; radno vrijeme ponedjeljak-subota 7-23 h, nedjelja 17-23 h) diplomama i knjigama.

« Ožujak 2024 »