Početak nove školske godine 2014./2015.

Autor: Administrator , 3. 9. 2014.

Nastavna godina 2014./2015. započinje u utorak 9. rujna 2014. godine!

Neparna smjena – 3.abc, 5.abcd, 7.abc u 8,00 sati

Parna smjena - 2.abc, 4.abc, 6.abc, 8.abc u 14,00 sati

Učenici prvih razreda trebaju sa svojim roditeljima doći u školu u utorak 9. rujna 2014. u 9,00 sati kada će dobiti udžbenike od svojih učiteljica.

Prvi nastavni dan tijekom prvog školskog sata učenici će dobiti udžbenike od svojih razrednika. Primitak udžbenika potvrditi će svojim potpisom. Roditelji koji žele i mogu, također mogu doći taj prvi dan, prvi sat te preuzeti udžbenike. Znači nije obavezan dolazak roditelja nego samo ako žele! (Možda pomoći djeci u odnošenju udžbenika i sl.). Potpis djeteta (ili roditelja) obvezujući je prilikom vraćanja udžbenika na kraju školske godine. Molimo sve učenike (i roditelje) da nastoje što više sačuvati udžbenike, obavezno ih omotati kako bi bili u što boljem stanju za iduće generacije učenika. Ovi udžbenici biti će u upotrebi zaključno sa školskom godinom 2017./2018. Prema najnovijim obavijestima učenici neće u kompletu udžbenika dobiti mapu za likovni odgoj. Sa svojim učiteljicama, odnosno učiteljicom likovne kulture dogovoriti će se o vrsti mape koju trebaju kupiti.

Od ponedjljaka 16. rujna 2014. počinje s radom školska kuhinja. Cijena je ista kao prošle školske godine, 6 kn po danu, za rujan 72 kn. Ne treba posebno naglašavati da se nastavlja preobuvanje učenika te da nije dozvoljen izlazak iz zgrade tijekom odmora. Razrednici će prvi dan nastave učenicima podijeliti ključeve njihovih garderobnih ormarića. Mole su učenici da paze na urednost svojih ormarića. Obavezno je obuću staviti u plastičnu vrećicu. Učenici trebaju ponijeti papuče ili platnene patike.

Svima učenicima, roditeljima i učiteljima želimo uspješan početak nove školske godine 2014./2015.

Cjelokupan raspored sati po odjelima (za sve od 1.-8.r) nalazi se na internetskoj stranici škole - navigacija lijevo „Raspored sati“. Uz naziv predmeta je i broj učionice u kojoj će se nastava održavati.

Prva dva tjedna učenici 5.-8.r. za likovnu kulturu trebaju ponijeti olovku za crtanje (4B i HB), udžbenik likovne kulture, likovnu mapu (nije određen izdavač, bilo koju). Više o priboru za likovnu kulturu na našoj Facebook stranici.