Obilježili smo Dan učitelja i čuli o raznim zanimanjima

Autor: Administrator , 17. 10. 2014.

Kao i prijašnjih godina, tijekom prošla dva tjedna obilježili smo Dan učitelja kroz projekt „Danas imamo novog učitelja/učiteljicu“. Ugostili smo "nove učitelje" koji su se rado odazvali našem pozivu i naše svakodnevno učenje učinili drugačijim i zabavnijim. Naglasak ove godine je bio na predstavljanju različitih zanimanja što je i tema našeg velikog ovogodišnjeg projekta škole „Od znanja do zanimanja“. Upoznali smo mnogobrojna zanimanja: novinar, profesor, karate trener, dreser pasa, knjižničar, pčelar, biolog, bankar, slastičar, policajac, vatrogasac, psiholog, bubnjar, gitarista, upravni referent, kuhar, informatičar, liječnik, medicinska sestra, sudac, strojovođa, strojar, bravar, računovođa i druga. Družeći se s našim gostima – roditeljima i prijateljima škole stekli smo mnogobrojna nova znanja i iskustva, zavirili u „svijet rada". Možda će  baš netko od naših učenika odabrati jedno od predstavljenih zanimanja. Još jednom se zahvaljujemo našim mamama: Maji Balat, Vlasti Stubičar, Kristini Pavlović, Diani Špoljarić, Alenki Medak, Lidiji Stuparić, Sandi Marković, Marijani Damašek, Ruži Milković, Margareti Fligić, Dunji Bertok, Nataši Klarić, Jadranki Petrović-Schneider, Kristini Erdelji; tatama: Krunoslavu Borisu, Draženu Dragušici, Domagoju Šusteru, Marinku Krajnoviću, Željku Bilošu, Mirku Fekete, Dariju Klarić, Josipu Julariću, Tomislavu Katalin   te prijateljima škole Tihani Dretvić, Sanji Vidović, Lidiji Bakota, Vlatku Rošcu, Borisu Bolšec i Branku Živko.

Fotografije pogledajte na našoj Facebook stranici