Mini projekt "Jabuka"

Autor: Administrator , 24. 10. 2014.

Učenici su 2.c razreda sa svojom učiteljicom, Jasnom Dorić, sudjelovali u izradi i nastajanju mini – projekta kojeg su simbolično nazvali po jesenskoj kraljici voća,  „Jabuka“. Početkom su tjedna učenici podijeljeni u četiri grupe te je svaka grupa dobila svoj zadatak. Nakon uspješno završenog projekta, učenici su svoj rad prezentirali i roditeljima. Svoje su etape projekta predstavili izradom plakata, svaka grupa za sebe.  Osim projekta, predstavili su se i novo naučenim pjesmicama u kojima su roditelji osobito uživali. A, za kraj, podsjetili su naš voćnjak kojim se naša škola prije ponosila, no koji više ne postoji zbog izgradnje nove školske dvorane. Istaknuli su, također, i da se radi na novom voćnjaku i njegovoj sadnji te pozvali sve da se uključe u njegovu obnovu kako bi se za koju godinu ovakva priredba mogla održati baš u njemu.