Naše poruke mira i sreće

Autor: Administrator , 19. 3. 2016.

U suradnji sa Udrugom Anđeo (udrugom za međusobnu suradnju djece), učenici 3.abc razreda i njihove učiteljice Mirjana, Senka i Jasna obilježile su Međunarodni dan sreće, 1. dan proljeća i Svjetski dan sindroma Down. U 16.30 sati u zrak su pustili 30 šarenih balona punjenih helijem na kojima su bile poruke mira, sreće...U goste su im stigli i članovi Udruge za Downovim sindromom Osječko-baranjske županije i grada Osijeka. Sve su popratili sa šarenim čarapicama na nogama i velikim osmjehom na usnama. Za naše su goste učenici 3.c razreda pripremili mali igrokaz. Gosti su sa sobom ponijeli slatke poklone koje su učenici sami napravila na satu likovne kulture, cvjetiće od šarenih papira napunjene slatkišima. Tako smo se i na ovaj način podsjetili da nam uskoro i Uskrs stiže na vrata. Pogledajte fotografije na našoj Facebook stranici.

Izvijestila: Jasna Dorić, učiteljica

Fotografirala: Marina Tojčić, knjižničarka