Sretno na državnom natjecanju!

Autor: Administrator , 5. 4. 2016.

Nakon niza natjecanja na školskoj i županijskoj razini, na kojima je sudjelovao veliki broj naših učenika i ostvario zavidne rezultate, troje učenika ostvarilo je prolazak i na državnu razinu. To su Zrinka Svoren (8.c), Marko Husar (8.c) i Iva Peko (7.b). Zrinka je na županijskom natjecanju iz engleskog jezika osvojila 1. mjesto te je pozvana na državno natjecanje iz engleskog jezika koje će se održati od 11. do 13. travnja 2016. u Krku. Mentorica za engleski jezik je Doroteja Vojedilov. Marko sa svojom mentoricom, Mirjanom Bagarić, putuje u Šibenik gdje će od 25. do 28. travnja 2016. sudjelovati na državnom natjecanju iz fizike, na koje je pozvan nakon ostvarenog odličnog 2. mjesta na županijskoj razini natjecanja. Državno natjecanje iz biologije održat će se od 21. Do 24. travnja u Đurđevcu a na tom natjecanju našu školu i županiju predstavljat će Iva Peko i njena mentorica Dubravka Premec. Iva je na županijskom natjecanju osvojila 1. mjesto.

Uz njih pravo na državno natjecanje u odgojci izborila je i naša ženska odbojkaška ekipa o kojoj smo već pisali.

Od srca im želimo puno uspjeha!

« Ožujak 2024 »