I NAŠA ŠKOLA IMA "SUPERTALENT"

Autor: Administrator , 4. 12. 2009.

Sigurno ste svi čuli za „Supertalent“, trenutno najpopularniji svjetski TV show koji je nastao prema „Got talent“ autora Simon i Kren Warwick. Realiziran je u TV kućama Fremantle Media, Talkback Thames i Syco Television.

Naša škola je imala svoje predstavnike na hrvatskom „Supertalentu“ Nove TV u  Zagrebu. To su Rita Tovilo učenica 6.b razreda i Mateo Cvenić učenik 8.c razreda. Predstavili su se latinoameričkim plesovima. Nastup na televiziji bio je za njih jedno nezaboravno iskustvo. Evo što je Rita napisala o „Supertalentu“
„Konkurencija je bila jaka. Probe su trajale cijeli dan. Uzbuđenje je doseglo vrhunac pred sam nastup. Obuzela nas je trema - nije lako pokazati svoj talent pred cijelom Hrvatskom. Na nastupu smo se upoznali s mnogobrojnim plesačima, pjevačima... Svi su bili super društvo. Dok smo čekali na probama zajedno smo plesali i zabavljali se. Mnogobrojni intervijui za TV i ostale medije nisu bili jednostavni. Pitanja „Zašto bi ljudi morali za vas glasati?“ ili  „Što mislite, da li ćete pobijediti?“ bila su mi teška i nisam znala što odgovoriti. Posebno me oduševio dio kada sam bila na frizuri i šminkanju koje su radile profesionalne i vrhunske šminkerice i frizerke.
Hodajući uzbuđeno prema velikoj pozornici osjećali smo se kao prave zvijezde. Treperila sam i žudjela za nastupom. Društvo nam je bilo velika potpora. Odjednom jaka svjetla, sjaj i dim. Ne znam što sam u tom trenutku razmišljala... Zadovoljni smo svojim nastupom. Naravno, mogli smo i puno bolje, ali ipak je to bila velika trema. Nije mi bilo važno što nismo prošli jer nam je stvarno sve to bilo predivno.“

Večeras 4. prosinca 2009. u 20,00 sati još jedna naša učenica nastupa na „Supertalentu“. To je Paulina Kolgjeraj učenica 6.b razreda koja će pjevati sa svojim sestrama Sabinom, Liridonom i Katarinom. Paulinine sestre su također bile učenice naše škole i sjećamo ih se sa mnogobrojnih nastupa na školskim priredbama. Pogledajmo ih večeras!