Valentinovo

Autor: Administrator , 14. 2. 2022.

U veljači, mjesecu ljubavi, učenici i nastavnici naše škole svake su godine do sada priređivali priredbu za Valentinovo. Ali, ova godina je i za školske priredbe drugačija. S namjerom da vam daruju komadić ljubavi učenici su sa svojim nastavnicima pripremili prigodan program koji možete pogledati u ovom videu. Naši prvi razredi, Nikolina Ćosić (2.a), Sara Jakabfi (2.a), Helena Krupilnicki (2.a), Petra Mazur (2.a), Lucija Munkačević Kolarić (2.a), Lea Petešić (2.a), Nika Roso (2.a), Karla Ručević (2.a), Katja Širić (2.a), Tena Varaždinac (2.a), Dunja Badurina (2.b), Iskra Benčić (2.b), Lena Dinješ (2.b), Gregor Butko (2.b), Paula Drapela (2.b), Rajna Gal (2.b), Lara Hegeduš (2.b), Lejna Selmani (2.b), Toni Vladić (2.b), Ema Pandurević (3.b), Lana Šimunić (3.b), Marija Zec (3.b), Lorena Čeple (3.b),  Donata Slobođanac (3.b), Paola Prgomet (3.b), Jakov Ćosić (4.a), Dora Pintarić (4.a), Karla Kojić (4.a), Mislav Majsterić (4.a), Lana Jan (4.a), Leon Zarić (4.a), Tena Klaić (4.c), Helena Putar (4.c), Anja Andraković (4.c), Natali Kurtak (4.c), Lea Duspara (4.c), Domagoj Schneider (6.c), Lana Zec (7.c), Dunja Klaić (8.b), predstavili su samo za vas svoj rad u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Naše talente u  video spojili su nastavnici Alma Mance, Vesna Klir, Željka Čokolić, Brigita Korman, Vesna Ćosić, Franka Majer, Katarina Fletko, Senka Lončar, Jasna Dorić, Silvija Vukašinović, Petra Lang, knjižničarka Marina Šimleša uz tehničku podršku pedagoginje Melite Krstić i gospodina Marinka Bulića. Nadamo se da će vas video razveseliti. Video možete pogledati na našem Youtube kanalu ili na linku ovdje.

Svima vama, zaljubljenima ili još ne, želimo da svaki dan, a ne samo Valentinovo, bude ispunjen ljubavlju dragih osoba. Sretno Valentinovo!

Izvijestila: Marina Šimleša, knjižničarka