Dan škole - Dan BezVeze

Autor: Administrator , 19. 5. 2022.

U ponedjeljak 23. svibnja 2022. obilježit ćemo Dan škole. Kako je i planirano Godišnjim planom i programom provodit ćemo aktivnosti u sklopu projekta Dan BezVeze. Projekt želi da jedan dan svi učenici i učitelji ugase svoje mobilne telefone, računala, tablete, televizore, igraće konzole... kako bismo izbjegli negativne emocije zbog ovisnosti o modernim tehnologijama. Tako će taj dan u školi i izvan nje za učenike biti organizirane raznovrsne sportske igre, sprotska natjecanja, biciklijade, piknik na bentu, šetnja našim mjestom, igre koje su igrali naši stari, posjet azilu za životinje, posjet našem parku za pse, čitanje slikovnica, odlazak na sladoled i monogobrojne druge aktivnosti. Toga dana nema redovite nastave, ali je radni dan za sve učitelje i učenike. Redovita nastava se nastavlja u utorak 24. svibnja 2022. raspored B tjedan (parni odjeli ujutro, a neparni poslije podne).

U večernjim satima s početkom u 17:30 u holu škole biti će organiziran karaoke koncert u sklopu Erasmus+ projekta "Excange of digital Unity - Technogy" na kojem sudjeluju naši učenici.

Draga školo sretan ti 74-ti rođendan!