ŠAPODAJ – izvještaj o humanitarnoj akciji

Autor: Administrator , 11. 10. 2022.

Prošlog tjedna u našoj školi provedena je humanitarna akcija pod nazivom ŠAPODAJ u organizaciji Dječjeg gradskog vijeća. Cilj ove akcije bio je prikupiti hranu za osječke mačke bez doma , napuštene u skloništima. I ove godine učenici i nastavnici OŠ Višnjevac pokazali su veliko srce i svojom donacijom pokazali da im je stalo do životinja. Predstavnik OŠ Višnjevac u dječjem gradskom vijeću, Bruno Bačić, svu prikupljenu hranu predao je u na sastanku dječjih vijećnika u Društvu "Naša djeca" u subotu ,8.10.2022., gdje je sa vijećnicima iz ostalih škola u Osijeku sortirao donacije. I ove godine akcija je bila uspješna i ovim putem hvala svima koji su sudjelovali i pomogli.

Izvijestio: Bruno Bačić, 6.c