Maraton čitanja u našoj školi

Autor: Administrator , 22. 11. 2022.

U Mjesecu knjige  naša škola je sudjelovala u maratonu čitanja - Minuta za čitanje. Organizator je Hrvatsko čitateljsko društvo. Cilj je ove online akcije poticanje čitanja i pismenosti kroz popularizaciju čitanja iz užitka, kao temeljnog preduvjeta za razvoj spomenutih vještina, ali i kao neizostavnog kulturnog sadržaja u životu svakog pojedinca. Naše videozapise možete poslušati na našem YouTube kanalu škole. Zahvaljujem svim učenicima: Anabela Januš (1.b), Nikol Brtan (1.b), Tena Bačić (1.c), Elena Kapraljević (1.c), Leona Kurtak (1.c), Leona Antunović (2.a), Tena Marković (2.a), Martin Pastuović (2.a), Ema Rukavina (2.b), Lukas Mlikota (2.b), Maroje Škorić (2.b), Marko Pandurević (2.b), Ivan Duspara (2.c), Katarina Benić (2.c), Leon Šipoš (2.c), Sara Jakabfi (3.a), Ante Bogdan (3.a), Tomislav Popić (3.b), Ante Nikolić (3.c), Marija Marković (3.c), Tin Jalšovec (3.c), Patrik Barušić (4.a), Adrian Valenčić (4.a), Marija Zec (4.b), Donata Slobođanac (4.b), Eve Maris Petrović (4.c), Dora Vinković (4.c), Mila Balen (4.c), Marija Pejić (4.c), Ana Lučenčić (6.a) i Veronika Šuster (6.a) koji su se odazvali ovoj lijepoj akciji promocije čitanja. Zahvaljujem učiteljicama Dunji Ham, Franki Majer, Mirjani Marinčić, Senki Lončar, Jasni Dorić, Željki Čokolić, Brigiti Korman, Jeli Filakov, Nataši Subašić, Katarini Fletko, Maji Grbačić i Petri Šimenić na pomoći u realizaciji ove akcije.

Izvijestila: Marina Šimleša, knjižničarka