Sveti Nikola u neparnoj smjeni

Autor: Administrator , 7. 12. 2022.

U utorak, 6. prosinca našu školu je posjetio Sveti Nikola. U holu škole održana je prigodna svečanost. Skupina znakovnog jezika pod vodstvom vjeroučiteljice Vesne Klir, mali zbor pod vodstvom nastavnice Alme Mance te scenska skupina pod vodstvom učiteljice Željke Čokolić zajedno su sudjelovali u izvedbi dvije vesele prigodne pjesme. Dramska skupina 1.c pod vodstvom učiteljice Franke Majer izvela je igrokaz "Pismo svetom Nikoli“, a dramska skupina 3.b razreda pod vodstvom učiteljice Brigite Korman izvela je igrokaz “Sveti Nikola je zaspao". Program je bio zanimljiv i veseo. Učenici prvih i trećih razreda zajedno sa svojim učiteljicama su bili oduševljeni i sudionike programa nagradili su velikim pljeskom. Nakon priredbe učenike je posjetio sveti Nikola i svakom djetetu dao čokoladnu bananu.

Svi učenici imaju jednu želju, da i ove godine čizmice budu pune poklona a ne krampusovih šiba. Nekoliko fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici.

Izvijestila: Brigita Korman,učiteljica