Božićni sajam

Autor: Administrator , 23. 12. 2022.

U četvrtak 22.12.2022. u dvorištu naše škole održan je prvi božićni sajam. Vrijedne ruke učenika, učiteljica, nastavnica, roditelja i ostale rodbine popunile su čak 15 štandova! Na štandovima se moglo naći čarobnog božićnog čaja, slanih i slatkih kokica, kolača i ostalih slastica, ali i raznih božićnih ukrasa. Sve je upotpunila božićna glazba i vedro raspoloženje svih posjetitelja. Naravno, neizostavan dio priče je bio i kutak za fotkanje sa kojeg zasigurno svi posjetitelji imaju lijepu uspomenu.
Vjerujemo da smo započeli jednu lijepu božićnu priču koja će svake godine rasti.
Hvala učiteljicama i nastavnicama: Vesni Ćosić, Dunji Ham, Franki Majer, Mirjani Marinčić, Senki Lončar, Jasni Dorić, Željki Čokolić, Brigiti Korman, Jeli Filakov, Nataši Subašić, Katarini Fletko, Maji Grbačić, Kristini Ćosić, Dori Fančović, Oriani Juretić Bandić, Spomenki Stanić, Vesni Klir, Doroteji Vijedilov i Silviji Vukašinović koje su izlagale na štandovima sa svojim učenicima.

Posebno zahvaljujem u osobno ime našem Višnjevačkom poduzeću Agristar čiji je čaj zamirišao daleko od škole. Također, zahvaljujem Poljoprivrednom institutu Osijek čiji je kukuruz stvorio najukusnije kokice.
Zahvaljujem domaru Stjepanu na predivno uređenom kutku za fotkanje, domaru Andriji za svu "fizikaliju" te domaru Kruni koji je doslovno obasjao ovaj sajam i svom tehničkom osoblju. Posebna zahvala učiteljici Maji Grbačić koja je uvelike pomogla pri organizaciji. Zahvaljujem i našem ravnatelju na podršci za organizaciju.
U nadi da se vidimo i sljedeće godine, želimo sretan Božić i uspješnu 2023.godinu.
Izvijestila Učiteljica Petra Šimenić