English Day

Autor: Administrator , 20. 2. 2023.

U četvrtak, 16. veljače 2023. godine šestero naših učenika i učenica trećih razreda sudjelovalo je na radionicama English Day koje su se održale na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti u Osijeku. Sudjelovali su sljedeći učenici: Nika Roso i Katja Širić (3.a), Lana Bradarić i Rajna Gal (3.b) te Dino Jalšovec i Mislav Ravlić (3.c), a na radionice ih je vodila učiteljica engleskog jezika Doroteja Vojedilov. Studentice Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Modula C – engleski jezik uz pojačanje Fulbrightove stipendistice iz SAD-a, pripremile su raznovrsne i zanimljive radionice na engleskom jeziku, a učenici su dobili priliku proći tri radionice. Studentice su s učenicima trećih i četvrtih razreda iz više osječkih škola pjevale, plesale, pričale priče, izrađivale različite predmete te pronalazile ključ u escape room-u, i sve to na engelskom jeziku. Učenici su na ovaj način dobili potvrdu koliko je važno učiti strani jezik te koliko su već i do sada ovladali engleskim jezikom tako da je komunikacija tekla bez poteškoća. Puni dojmova oprostili smo se od svih koji su pripremili ove radionice uz poruku: We are looking forward to the next English Day!

Izvijestila Doroteja Vojedilov