RITA I MATEO PUTUJU U RIGU

Autor: Administrator , 14. 12. 2010.

Jučer je u našoj sportskoj dvorani održan dječji koncert kojemu je cilj bio pomoći plesnom paru Riti i Mateu. Plesom, pjesmom, prodajom božićnih ukrasa, fotografiranjm i donacijom Udruge Anđeo, sakupljeno je 2 270 kn. Našim dragim plesačima Riti i Mateu želimo puno uspjeha u Rigi na svjetskom prvenstvu. Sigurni smo da će dostojno predstaviti našu zemlju. Još jednom se zahvaljujemo svima koji su organizirali ovaj događaj: Almi Mance, Nataliji Krešo, 7.b razredu, Jasni Dorić, Danijelu Slobođancu i našem ravnatelju Danetu Končar.

Naravno svega ovoga ne bi bilo bez naših pjevača i plesača: Jessice Varga (4.a), Filipa Čizmadije (5.c), Davida Čizmadije (5.c), Pauline Kolgjeraj (7.b), Francesce Tenžera (8.c), Andreja Dorića (iz Udruge Anđeo), Tonija Dujmovića (7.b) i   Monike Klasić (iz OŠ Josipovac), Ane Jelošek (5.d) i Filipa Kovačevića (iz OŠ Tin Ujević) i naravno Rite i Matea.  Dragocjena je bila podrška svih posjetitelja koji su sinoć uživali u programu i pomogli u ovoj humanoj akciji.

Pogledajte našu "foto galeriju".

Izvijestila: Anica Ivković